KULLANIM ALANLARI

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

JENERATÖRLER

PANOLAR

KESİCİ VE HÜCRELER

PUNTA KAYNAKLAR

RÜZGAR TÜRBÜNLERİ

Hakkımızda

Neden bizi seçmelisiniz.

Kısaca bahsetmek isteriz, Volta Mühendislik bir ÇÖZÜMDÜR !

NASIL BİR ÇÖZÜMDÜR?
  • 4 Yılı aşkın tecrübe,
  • Genç ve nitelikli üretim personeli,
  • Teknik Destek
  • Kalite alanında donanımlı mühendis kadrosu...

Nerde? - Nasıl?

Toplamda 500m²'lik işlem sahasıyla, 50m²'lik elektrolitik kalay kaplama istasyonuyla Balıkesir Küçük Sanayi'de hizmet vermekteyiz.

Peki ya Kalite?

  • İSO 9001-2005 kalite standartlarına uygun bir şekilde üretmekte,
  • Hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Üretim başladığımız günlerden bugüne HATA oranımız BİNDE 2'ye düşürmüş olmaktan ve de JUST IN TIME felsefesiyle %99 düzeyinde tam zamanlı üretim gerçekleştirmekten duyduğumuz gururu da paylaşmak isteriz.

HİZMETLERİMİZ

Volta Mühendislik elektromekanik sektöründe sadece bir tedarikçinin olmanın ötesinde, sektördeki 6 yıllık tasarım ve üretim geçmişine sahip yönetim kadrosu ile müşterilerine aynı zamanda tasarım desteği sağlayan ve çözüm ortağı felsefesini benimsemiş bir kurumdur.

ELEKTROLİKİT KALAY KAPLAMA

Ülkemizde bu sektör dahilinde kullanılan 2. en büyük (3,5 metre) kalay kaplama hattımızla uzun parçalarda yekpare ve hatasız kaplama imkanlarını siz değerli müşterilerimize bütünleşmiş üretim hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

CNC-PROJEKSIYON-MIG-KAYNAK

Son teknoloji CAD & CAM yazılımlar sayesinde prosesimizde manuel işlem hatalarını ortadan kaldırarak daha kısa süreli terminlerde de hatasız ve etkin rol oynadığımızı belirtmek isteriz.

REFERANSLARIMIZ